Yolanda
15 maj 2026 o 0:41
Zamówienie nie dotarło chociaż jest oznaczone jako dostarczone. Brak kontaktu z dostawcą...
Mariia
8 maj 2026 o 12:47
Było bardzo smacznie, dobrze zapakowane, wszystko nam się podobało, uwzględniono nasze indywidualne życzenia w zamówieniu, dziękuję bardzo
Oleksii
19 kwi 2026 o 10:01
They forgot about the order and the courier showed up in the middle of the night with it
Milek
16 kwi 2026 o 14:45
Super kebab, tylko uwaga dla czułych na ostre: sos mieszany również daje mocno po kubkach smakowych! :)
Oktaw
5 kwi 2026 o 23:22
Zajebisty kapsalon z wołowiną (sprężysta, soczysta, giętka), jakiś tam roztopiony ser, sos ostry spoko, świeży pomidor i ogórki, kapusta, frytki nieco sflaczałe (ale nie ma tragedii), spora ilość, guilty pleasure po paleniu polecam w tej cenie A,
Leticia
11 mar 2026 o 23:06
I loved your food, everything was delicious and very well seasoned, we just didn't know it was so big , eu amei a comida de vocês, estava tudo muito bem temperado!!! Obrigada
Milek
18 lut 2026 o 7:27
BDB+!
Filip
14 lut 2026 o 0:13
Bardzo pyszne jedzenie, oraz ciepłe. Szybka dostawa. Polecam.
Patrycja
27 sty 2026 o 9:18
Przez cały wieczór mieliśmy boleści brzucha, mdłości po zjedzeniu kebaba. Ewidentnie było coś nie tak z tym jedzeniem. Nigdy więcej.