GRILL & GO KEBAB

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 39 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Grill & Go Kebab. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

15 maj 2026 o 0:41 Zamówienie nie dotarło chociaż jest oznaczone jako dostarczone. Brak kontaktu z dostawcą...
8 maj 2026 o 12:47 Było bardzo smacznie, dobrze zapakowane, wszystko nam się podobało, uwzględniono nasze indywidualne życzenia w zamówieniu, dziękuję bardzo
19 kwi 2026 o 10:01 They forgot about the order and the courier showed up in the middle of the night with it
16 kwi 2026 o 14:45 Super kebab, tylko uwaga dla czułych na ostre: sos mieszany również daje mocno po kubkach smakowych! :)
5 kwi 2026 o 23:22 Zajebisty kapsalon z wołowiną (sprężysta, soczysta, giętka), jakiś tam roztopiony ser, sos ostry spoko, świeży pomidor i ogórki, kapusta, frytki nieco sflaczałe (ale nie ma tragedii), spora ilość, guilty pleasure po paleniu polecam w tej cenie A,
11 mar 2026 o 23:06 I loved your food, everything was delicious and very well seasoned, we just didn't know it was so big , eu amei a comida de vocês, estava tudo muito bem temperado!!! Obrigada
18 lut 2026 o 7:27 BDB+!
14 lut 2026 o 0:13 Bardzo pyszne jedzenie, oraz ciepłe. Szybka dostawa. Polecam.
27 sty 2026 o 9:18 Przez cały wieczór mieliśmy boleści brzucha, mdłości po zjedzeniu kebaba. Ewidentnie było coś nie tak z tym jedzeniem. Nigdy więcej.